fbpx

I ПОСЛУГИ ДРАЙВЕРА (ТВЕРЕЗОГО ВОДІЯ) В КИЄВІ

У компанії Таксі 808 клієнтам пропонується ​​послуга “Тверезого водія”. Наш співробітник прибуде на вказане місце і зможе перегнати ваш автомобіль під будинок або привезти вас за потрібною адресою. Доступні регіони для замовлення послуги “Драйвер” — Київ і прилеглі міста.

Замовляючи таку послугу, ви можете сміливо відпочивати, вживати алкогольні напої і не турбуватися за збереження вашого автомобіля. У нашій службі “Тверезий водій” — популярна послуга, яка заслужила схвалення клієнтів з наступних причин:

 • ми працюємо оперативно;
 • швидко обробляємо заявки;
 • обслуговуємо клієнтів цілодобово, без перерв і вихідних;
 • наші водії — висококваліфіковані професіонали;
 • розраховуємо вартість за прозорою схемою, без націнок, виходячи з фактичних даних поїздки.

У нашій службі таксі Драйвер виконує замовлення будь-якої складності. Ввічливе поводження з клієнтами, незалежно від обставин, — одне з головних наших завдань.

Що входить в послуги Драйвера: Київ і область

Не хочете сідати за кермо в нетверезому стані? Це правильне рішення! Вам достатньо просто оформити замовлення і викликати Драйвера: наша компанія забезпечить його оперативний приїзд і кращу якість обслуговування.

Комфорт і безпека клієнта — наша головна мета, яку ми досягаємо завдяки:

 • ввічливим і грамотним операторам;
 • штату досвідчених водіїв;
 • сучасному програмному забезпеченню, за допомогою якого ціна на послуги Драйвера розраховується миттєво;
 • відпрацьованій логістиці та оптимально складеному маршруту;
 • оперативності та мобільності в роботі;
 • максимально дбайливому ставленню до автомобіля клієнта;
 • акуратному водінню, яке підкріплено великим практичним досвідом.

Якщо вам потрібен Тверезий водій, Київ — не єдине місце нашої роботи. Виїзд можливий також і в околиці столиці: ми обслуговуємо будь-яке місто Київської області.

Автодрайвер в Києві забезпечить вашу безпеку по дорозі додому, а також виключить ризик для інших учасників дорожнього руху, дозволить не хвилюватися через можливе вилучення водійських прав.

Послуга Тверезий водій: як зробити замовлення

Замовити допомогу Драйвера можна заздалегідь або вже в процесі бенкету. Наберіть на телефоні короткий номер нашої компанії і повідомте диспетчеру всю необхідну інформацію про поїздку.

Ми максимально спростили вам задачу, щоб Драйвер Таксі 808 оперативно прибув на вказану адресу. Наші оператори мають багатий досвід, уважно слухають ваші побажання і оперативно передають вказівки водієві. Дзвінки з мобільного, незалежно від тривалості розмови, безкоштовні. Також у нас доступна функція автоматичного передзвону.

Замовити Драйвера в Києві ви можете і через інтернет: заповніть онлайн-заявку прямо на цій сторінці і вкажіть необхідні деталі у відповідних графах. Можливо заздалегідь замовити “Тверезого водія” на конкретний час, щоб не відволікатися на оформлення заявки в процесі заходу.

Зверніться в службу Таксі 808 і замовте послугу Драйвера: вам не доведеться довго чекати. Наші співробітники швидко прибудуть на місце і доставлять вас і ваш автомобіль у потрібне місце.