fbpx

ТАКСІ ЗА МІСТО КИЇВ

Компанія Таксі 808 надає комплексний сервіс у послугах перевезення. З нашою допомогою ви можете викликати таксі в передмістя. Усі замовлення обробляються в цілодобовому режимі, у наших водіїв висока кваліфікація, відмінне знання міста та його околиць. Подача транспорту відбувається оперативно, а викликати авто ви можете в будь-яке місто Київської області.

Серед переваг Таксі 808 — відпрацьована логістика. Маршрут прокладається так, щоб ви швидко потрапили в точку призначення, а ціна — відповідала часу в дорозі.

Якщо вам потрібно замовити таксі за місто Київ, наші водії довезуть вас в Обухів, Ірпінь, Бровари і безліч інших місць. Наприклад, наша послуга трансферу до Борисполя коштує від 90 гривень, а перші 5 хвилин простою безкоштовні.

Таксі в Київ і Київську область

Інколи дуже важко викликати таксі за місто: водії неохоче беруться за такі замовлення, знаючи, що доведеться їхати назад без пасажирів і оплати. Але в нашій компанії на першому місці зручність і комфорт клієнтів. Тому водії активно працюють не тільки в столиці, а й околицях. У нас завжди є вільні машини, а замовлення виконується незалежно від складності.

У нашій компанії часто викликають таксі за місто з наступних причин:

  • великий штат водіїв і автопарк;
  • у нас працюють тільки ввічливі і грамотні оператори;
  • швидко подаємо автомобіль і працюємо 24/7, без перерв і вихідних;
  • забезпечуємо кращу якість обслуговування і достовірно розраховуємо вартість;
  • у співробітників служби великий практичний досвід.

Якщо ви хочете замовити таксі за Київ, з розцінками можна ознайомитись у розділі “Тарифи”. Для виїзду за місто у нас передбачено три варіанти розрахунку:

  • “Базова машина” і “Універсал” — 6,5 грн/км після КПП;
  • “Мікроавтобус” — 7 грн/км після КПП.

Як викликати таксі за місто Київ

Оператори компанії Таксі 808 прокладають оптимальний маршрут, водії не застряють у заторах, а клієнти відчувають себе комфортно при поїздках. Якщо ви шукали саме такий рівень обслуговування, замовте таксі в будь-яке з міст України по Київській області (Вишгород, Васильків, Вишневе, Фастів тощо) одним із таких способів:

  • Зателефонуйте за контактними телефонами. Повідомте диспетчерам пункт кінцевого призначення і виберіть авто потрібного класу: “Стандарт”, “Комфорт” або будь-який інший. Вартість буде розрахована одразу, враховуючи додаткові деталі поїздки: кондиціонер, дитяче крісло тощо. Працює функція автоматичного передзвону.
  • Залиште заявку на сайті. Заповніть онлайн-форму, вказавши контактні дані та інформацію щодо майбутньої поїздки. Оператори миттєво обробляють заявку і відправляють автомобіль за вказаною адресою. Ніяких дзвінків і розмов, тільки СМС-повідомлення про те, що ваше таксі вже в дорозі.

Втомилися від постійної відсутності вільних машин і високих тарифів? Замовте послугу в нашій компанії і насолоджуйтеся виключно високою якістю обслуговування: як у дорозі, так і під час виклику таксі за місто.