fbpx

ЯК ШВИДКО ПРИКУРИТИ АВТО (УКУМУЛЯТОР) В КИЄВІ

Прикурити авто — одна з можливостей, яку ми пропонуємо клієнтам на вигідних умовах:

  • Цілодобово. Таксі 808 працює без перерв. Ми готові в будь-який час доби прикурити авто: Київ і область цілодобово обслуговуються нашими майстрами.
  • На прозорих умовах. Усі тарифи вказані на сайті. Ми не включаємо в ціну додаткові або приховані комісії. Кінцева вартість, розрахована оператором, залишиться незмінною.
  • Професійно. Наш колектив — це досвідчені фахівці, які зможуть швидко прикурити акумулятор у Києві.

Особливості послуги

Зимовий період і перші заморозки навіть для теплого Києва чреваті проблемами з авто: масло густіє, двигун замерзає. Через перепади та низькі температури швидко розряджається акумулятор. Прикурити його без сторонньої допомоги виходить не завжди. Тому можливість прикурити машину, замовивши послугу у Таксі 808, — іноді єдине швидке рішення. Фахівці нашої компанії використовують різні способи реанімації авто.

  • Бустер. Переносний пристрій. Дозволяє прикурити машину в Києві, гарантуючи безпечний старт акумулятора.
  • Зарядка. Від іншого авто на місці стоянки. Завдяки швидкому приїзду наших фахівців на місце, вже через короткий час клієнт зможе виїхати на дорогу.

При необхідності відігріти авто, можна використовувати теплову гармату. Ми також зможемо відбуксирувати автомобіль на СТО і запропонувати інші способи допомоги — наші фахівці швидко зорієнтуються в ситуації, що виникла у клієнта.

Таксі 808: доступні ціни, професійна допомога

Якщо вам необхідно прикурити автомобіль, наші співробітники приїдуть на місце допомоги якнайшвидше або у назначений клієнтом час. Послуга “прикурити автомобіль у Києві” актуальна для широкого кола осіб:

  • приватні власники особистих авто;
  • професійні водії, що опинилися в складній ситуації;
  • великі компанії.

Ми співпрацюємо з юридичними і фізичними особами на наступних умовах:

  • Використання професійних засобів, щоб прикурити: в Таксі 808 швидко підбирають відповідне обладнання для активації акумулятора.
  • При необхідності надається технічна допомога. Якщо вам потрібно не тільки прикурити машину в Києві, Таксі 808 запропонує дозаправку або інші допоміжні послуги для повернення авто на дорогу.

У разі поломки, може бути запропоноване буксирування машини. Таким чином наша компанія готова надати комплекс послуг, гарантуючи допомогу в будь-якій ситуації. Зателефонуйте нам за безкоштовним номером 808 з будь-якого мобільного або замовте зворотній дзвінок на сайті.