fbpx

ПОПЕРЕДНЄ ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ В КИЄВІ

У невпинному ритмі великого міста складно встигнути все без сторонньої допомоги. Оптимальним виходом із таких ситуацій стане попереднє замовлення таксі. Плануючи виїзд завчасно, ви зможете встигнути до аеропорту, на ділову зустріч, з дитиною в лікарню або в інших справах, раціонально розподіляючи власний час.

Замовити таксі заздалегідь можливо у нашій компанії. Оперативність, завжди вільні машини та індивідуальний підхід до кожного клієнта — переваги Таксі 808.

Таксі: попереднє замовлення на вигідних умовах

Крім класичної послуги перевезення пасажирів по Києву й області, в нашій компанії ви можете замовити авто по одному з напрямків:

  • Перевезення домашніх тварин. Повідомте нам, яку тварину ви плануєте перевести, і ми забезпечимо подачу відповідного транспорту.
  • Кур’єрська доставка. Клієнти можуть не відволікатися від особистих справ, наші водії оперативно доставлять посилку, документи і будь-який малогабаритний вантаж.
  • Зустріч. Якщо необхідно зустріти гостя в аеропорту або на вокзалі, Таксі 808 підбере машину відповідного класу і самостійно доставить приїжджого у будь-яку точку столиці чи області.
  • Драйвер. Оформіть замовлення таксі заздалегідь, якщо напевно знаєте про те, що не зможете сісти за кермо. Послуга “Тверезий водій” — це можливість поїхати на зустріч на своїй машині і повернутися на ній назад.

Як оформити попереднє замовлення таксі

Щоб замовити послугу, вам необхідно:

  • Зв’язатися з операторами. Для цього достатньо набрати безкоштовний номер 808 з мобільного або замовити зворотний дзвінок.
  • Пояснити мету замовлення. Наші фахівці запропонують відповідний автомобіль і швидко сформують найкоротший маршрут в обхід заторів, незалежно від форс-мажорних обставин.

Також на сайті доступна онлайн-форма заявки, в якій ви зможете позначити усі особливості й деталі майбутньої поїздки.

Таксі 808 гарантує прозоре ціноутворення. З існуючими тарифами ви можете ознайомитися на відповідній сторінці нашого сайту. Вже при першому зверненні оператори розрахують кінцеву вартість послуги без прихованих платежів.