fbpx

I ПЕРЕВЕЗЕННЯ ТВАРИН У ТАКСІ КИЄВА ТА ОБЛАСТІ

Практично в кожній родині є домашній улюбленець, навіть якщо ви з ним не подорожуєте, може виникнути необхідність кудись його відвезти. Це може бути плановий огляд у ветеринара, готель для тварин на час відпустки. У таких випадках послуга перевезення тварин виявляється оптимальним рішенням проблеми.

Таксі для тварин у Києві:

  • заощаджує особистий час;
  • дозволяє перевести тварину недорого;
  • можливе перевезення домашніх улюбленців у одну або обидві сторони;
  • послугою можуть скористатися власники котів, собак, морських свинок та інших.

Документи на улюбленців для перевезення не потрібні, виключення складають транспортування на далекі відстані, тоді, можливо, знадобиться вакцинація від сказу. Необхідність у виконанні цієї вимоги зустрічається рідко.

Особливості перевезення тварин у Києві

Для транспортування необхідно забезпечити тварину намордником, кліткою, ковдрою — усім, що потрібно для комфортної дороги та мінімізації стресу. Перевезення тварин у таксі також вимагає дотримуватися деяких правил:

  • Собаки. Обов’язково мати намордник або повідок. Навіть маленький та слухняний пес може злякатися шуму та почати поводитися не так, як звик господар.
  • Невеликі вихованці. У цю групу відносяться кішки й гризуни. Тварини невеликих розмірів повинні перевозитися в переносках або призначених для цього клітках з водостійким дном (пластиковим піддоном).
  • Птахи. Якщо є можливість, для транспортування краще використовувати клітку. При її відсутності підійде коробка, заздалегідь зробіть в ній отвори, через які буде надходити повітря.

Пам’ятайте, коли плануєте замовити таксі, — перевезення тварин повинно бути організоване так, щоб вони ні в якому разі не пересувалися по салону самостійно. Цього правила важливо дотримуватися, щоб тварина не відволікала водія від дороги.

808 — таксі для тварин

Компанія Таксі 808 пропонує перевезення тварин у Києві. З актуальними тарифами ви можете ознайомитися у відповідному розділі нашого сайту.

Щоб замовити перевезення домашніх тварин, зверніться до наших операторів за безкоштовним телефоном 808, замовте зворотний дзвінок або напишіть нам онлайн. Фахівці зателефонують вам найближчим часом і запитають про особливості транспортування.

Приймаючи замовлення, наш водій зобов’язується доставити вашого улюбленця в точний час за вказаною адресою. Клієнт заздалегідь буде знати:

  • Який автомобіль перевозитиме тварину. В наявності автопарку Таксі 808 завжди є вільні машини.
  • Точну вартість послуги. Розцінки доступні в розділі “тарифи”, ціна насамперед залежить від відстані перевезення.

Якщо у вас виникли питання, задайте їх нашим фахівцям онлайн або за телефоном.