fbpx

I ЕЛІТНЕ ТАКСІ

Бажаєте замовити VIP-автомобіль? Звернення в нашу службу – правильне рішення. Ми пропонуємо послуги перевезень машинами преміум-класу з високим рівнем обслуговування. Замовляючи елітне таксі в Києві, Дніпрі або Одесі для будь-якої майбутньої поїздки, ви відчуєте максимальний комфорт і зручність в дорозі.

Послуга VIP-таксі буде корисна:

 • Бізнесменам, яким важливо підтримувати свій статус, пересуваючись на машинах преміум-класу.
 • Нареченим, які бажають вирушити на весільну церемонію у красивому авто.
 • Гостям міста, які бажають пересуватися тільки в елітних автомобілях.

Особливості Таксі 808 елітного класу

Якщо необхідно отримати високу якість обслуговування, вразити ділового партнера або створити відповідну атмосферу на важливому заході, VIP-таксі нашої служби стане оптимальним вибором з таких причин:

 • Легко викликати. При замовленні елітного авто в нашій службі, оператори швидко обробляють запит і відразу здійснюють подачу машини.
 • Приємно їхати. Водії VIP-автомобілів – висококваліфіковані професіонали, які досконало знають місто і його околиці. Вони завжди прислухаються до ваших прохань і побажань.
 • Повна безпека. Автомобілі високого класу – це не тільки комфорт і зручність, але і захищеність на дорозі. Персонал нашої служби має величезний досвід – в дорозі ви відпочинете фізично і емоційно.

В елітному таксі вас чекає:

 • уважне ставлення від ввічливого персоналу;
 • комфортний салон люкс-автомобіля;
 • індивідуальний підхід співробітників до кожного клієнта;
 • висока якість обслуговування і водіння;
 • відсутність будь-яких можливих накладок, зривів зустрічей і запізнень через затори.

Замовте машини VIP-класу зручним для вас способом:

Зробіть дзвінок в службу таксі 808, і ми надамо автомобіль в найкоротші терміни. Всі дзвінки з мобільного – безкоштовні (працює функція callback). Ваш дзвінок буде прийнятий у будь-який час доби.

Диспетчери не тільки вислухають ваші побажання, але і відразу розрахують повну вартість поїздки. Після закінчення розмови автомобіль виїде на вказану вами адресу.

Не бажаєте витрачати час на дзвінок? Заповніть просту форму на сайті, і ми надішлемо відповідну інформацію в СМС-повідомленні. До цього моменту люкс автомобіль буде вже в дорозі до потрібного місця.

Ще один простий і швидкий спосіб замовити преміум-автомобіль – встановити додаток Таксі 808 і вибрати потрібний клас машини при замовленні лише кількома дотиками. Завантажити додаток можна в GooglePlayMarket або AppStore.

У нашій компанії ви можете замовити елітне таксі у будь-який час, у нас завжди є вільні машини. Водії підберуть найбільш правильний маршрут, щоб ви встигли на зустріч, захід або літак.

Замовте таксі VIP-класу і відкрийте для себе всі переваги комфортабельної поїздки. Наші автомобілі підкреслять ваш статус і престиж, а якість обслуговування залишить тільки хороше враження.