fbpx

ДОПОМОГА НА ДОРОЗІ В КИЄВІ ВІД ТАКСІ 808

Водії пересуваються на автомобілях різних марок і комплектацій, але будь-яка машина може зламатися. Це не єдина причина, через яку може знадобитися допомога на дорозі.

Якщо виникли проблеми, Таксі 808 запропонує автопоміч будь-якої складності. Назва нашої компанії знайома мешканцям столиці, тому що:

 • Таксі 808 — це команда досвідчених водіїв і автомеханіків.
 • Ми готові швидко допомогти в будь-який час доби, оскільки працюємо без перерв.
 • Автопоміч у Києві буде надано на прозорих умовах, без прихованих платежів. Під час телефонної розмови наші клієнти одразу дізнаються вартість послуги.
 • Офіційна робота. При необхідності ми готові надати чек. Наша компанія працює з фізичними та юридичними особами.

Яка технічна допомога на дорозі в Києві пропонується автомобілістам

Головний принцип роботи Таксі 808 — комплексність, тому ви можете отримати різноманітну допомогу на дорозі в Києві.

 • Буксирування авто. У результаті ДТП або поломки автомобіля може знадобитися його термінове буксирування до найближчого СТО або за адресою клієнта.
 • Зарядка акумулятора. Батарея найчастіше розряджається невчасно, після тривалого простою авто або у зв’язку із різкою зміною температур. Ми пропонуємо виїзну технічну допомогу в Києві, швидкий приїзд фахівців щоб “прикурити” транспорт.
 • Підвіз палива. Одного дзвінка в Таксі 808 достатньо, щоб наш водій прибув на місце зупинки машини з потрібною кількістю палива і надав дорожню допомогу.
 • Драйвер (послуга “Тверезий водій”). У будь-якій ситуації співробітники Таксі 808 готові за короткий час прибути на місце дислокації клієнта і довести його до потрібної адреси на його власній машині.

Таксі 808 працює у декількох напрямках, пропонуючи широкий перелік послуг і вигідні тарифи. Про інші види послуг ви зможете дізнатися у наших фахівців за телефоном 808 з мобільного будь-якого оператора. Якщо ви маєте доступ в інтернет, замовте зворотний дзвінок, натиснувши на кнопку “CallBack”, наші співробітники зателефонують вам за лічені хвилини.

Як здійснюється допомога на дорозі

Таксі 808 — компанія, яка допоможе вам у будь-яких обставинах. Якщо ви опинилися у форс-мажорній ситуації, коли терміново необхідна технічна допомога в Києві, дійте наступним чином:

 • наберіть безкоштовний номер 808 з мобільного або замовте зворотний дзвінок;
 • поясніть нашому оператору, яка допомога вам необхідна і що сталося з транспортом;
 • очікуйте фахівця найближчим часом.

Наша компанія гарантує оперативну технічну допомогу цілодобово, оскільки фахівці знають усі закутки Києва і прибудуть у будь-яке місце, де очікує клієнт.

У розпорядженні Таксі 808 власний автопарк. При необхідності ми готові підібрати для вас транспорт, організувавши перевезення пасажирів паралельно із технічною допомогою. У вашому розпорядженні завжди вільні машини від економ до Vip-класу. Пропонуючи комплексні послуги за вигідними тарифами, ми гарантуємо їх якість і прагнемо допомогти нашим клієнтам у будь-якій складній ситуації.