fbpx

БУКСИРУВАННЯ АВТО В КИЄВІ ТА ОБЛАСТІ

Таксі 808 працює на ринку Києва з 2011 року, маючи бездоганну репутацію серед клієнтів. Пропонуючи комплексні послуги автодопомоги, фахівці нашої компанії зможуть:

  • Відбуксирувати машину в будь-який час — заявки приймаються цілодобово.
  • Заздалегідь визначити вартість послуги: прозорість тарифів — одна з наших переваг. Ціна, яку вам повідомили, залишиться незмінною.

У нашій команді працюють водії з великим досвідом, які знають усі тонкощі наданої послуги. Ми збережемо ваш автомобіль в цілісності, та довеземо його до найближчого СТО або іншого потрібного вам місця.

Коли може знадобитися послуга буксирування

На дорозі завжди потрібно бути готовим до форс-мажорних обставин: автомобіль може вийти з ладу в самий відповідальний момент. Найбільш поширені причини: поломка і ДТП. У таких випадках слід якомога швидше прибрати авто з проїжджої частини.

Буксирування автомобіля вимагає особливих навичок і досвіду. Наприклад:

  • Важливо знати стан транспорту. Від нього залежить вибір техніки, здатної вивести машину.
  • Слід правильно оцінити вагу автомобіля, щоб вибрати надійну фіксацію під час буксирування.

У нашому таксі буксирування в Києві здійснюється незалежно від ситуації, пори року і місця зупинки транспорту. При необхідності можна замовити нашу техдопомогу на дорозі навіть вночі.

Буксир авто в Таксі 808

Щоб замовити послугу, наберіть безкоштовний номер 808 з будь-якого мобільного або замовте зворотний дзвінок прямо зараз. Наші оператори швидко зв’яжуться з вами, спритно оцінять ситуацію та направлять відповідну техніку — вільний транспорт завжди в наявності завдяки великому автопарку. Вартість послуги повідомляється одразу, позначається точний час прибуття допомоги, особливості перевезення авто. Крім того, в нашій компанії буксирування доступне і за попереднім замовленням. Зв’яжіться з операторами і призначте дату виконання послуги. З нашою допомогою ви заощадите свій час і бюджет.