fbpx

дзвінки з мобільного

БЕЗКОШТОВНІ

завантажити застосунок:

I ТАРИФИ І ЦІНИ НА ТАКСІ В ДНІПРІ

Таксі 808 пропонує послуги за найвигіднішими цінами в столиці, які не впливають на якість і сервіс. Оптимальна вартість таксі в Києві обумовлена ​​високою кваліфікацією наших водіїв, великим досвідом роботи і уважним ставленням до клієнтів.

Як розраховується ціна таксі: Дніпро та область

На ціноутворення впливає безліч факторів: віддаленість пункту призначення, особливості поїздки тощо. Вартість таксі буде варіюватися в залежності від типу замовленої послуги та додаткових побажань. У співробітників нашої служби багатий практичний досвід, завдяки якому ми користуємося відпрацьованою логістикою та розраховуємо вартість шляху вигідно для клієнтів.

Тарифи на таксі будуть розраховані за найкоротшим маршрутом, без націнок і додаткових комісій. Наші оператори використовують сучасне програмне обладнання: з його допомогою ми можемо не тільки швидко побудувати маршрут, але й повідомити вам повну вартість майбутньої поїздки. Ціна фіксована і не змінюється з моменту оформлення замовлення.

Місто, в якому особливо актуальні послуги нашого таксі — Дніпро, тарифи ви можете побачити ничже.

I НАШІ ПЕРЕВАГИ

Оперативність та
мобільність

Висока
кваліфікація
водіїв

Прозоре
ціноутворення

Цілодобове
обслуговування

Як розрахувати вартість таксі в Дніпрі

Якщо ви тільки плануєте замовлення таксі, розрахунок вартості допоможе вам швидко зорієнтуватися в ціні майбутньої поїздки. Зробити це ви можете самостійно, використовуючи зручну форму на нашому сайті, або звернувшись до оператора за номером 808. Не має значення, чи робите ви замовлення через оператора або за допомогою онлайн-форми, в обох випадках ви отримуєте незмінну якість обслуговування і можете користуватися всіма перевагами таксі 808, а саме:

 • швидкою подачею машини;
 • сучасними авто, що гарантують безпеку поїздки;
 • найвигіднішими тарифами;
 • великим таксопарком, в якому легко знайти вільний автомобіль.

Можливість розрахувати вартість таксі — відмінний спосіб планування свого бюджету.

Переваги попереднього розрахунку

Вам потрібно на вокзал, ділову зустріч або ви просто не хочете мокнути під дощем? Щоб прийняти остаточне рішення про замовлення, достатньо розрахувати вартість таксі в Києві, це дозволить вам переконатися в низьких цінах і спланувати свій бюджет.

Знаючи точну вартість поїздки, ви ніколи не потрапите у незручну ситуацію при розрахунку з водієм та зможете заздалегідь підготувати необхідну суму, не витрачаючи час на очікування здачі. Крім того, якщо ви плануєте скористатися додатковими послугами нашого таксі, розрахувати вартість заздалегідь буде оптимальним рішенням.

Розрахунок вартості спеціальних послуг

Використовуйте зручну онлайн-форму на сайті, якщо вам потрібно замовити пасажирські перевезення, вибрати машину бізнес-класу або скористатися спеціальними послугами служби 808. Нашим клієнтам доступні:

 • Виклик тверезого водія (драйвера).
 • Подача на певний час.
 • Допомога з перевезенням домашніх улюбленців.
 • Оперативна доставка кур’єром.
 • Перевезення невеликих вантажів.
 • Надання чека.
 • Виклик мікроавтобуса.

Тариф на додаткові послуги також визначається, враховуючи клас і місткість машини, а розрахунок вартості таксі дає можливість заздалегідь дізнатися кінцеву ціну поїздки, з усіма додатковими опціями.