fbpx

I ТАКСІ ОНЛАЙН В ОДЕСІ: ЯК ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ

Не бажаєте спілкуватися з оператором і очікувати на лінії? Замовлення таксі онлайн стане для вас відмінним рішенням. Це можливість викликати машину самостійно, не зв’язуючись з диспетчером. Ви можете прорахувати вартість поїздки, скористатися додатковими послугами і навіть відстежувати статус пошуку вашого таксі.

Оформити замовлення – легко!

На нашому сайті представлена зручна форма замовлення. Вам необхідно лише вказати адреси відправлення і призначення, вибрати час прибуття машини (тут можуть бути такі варіанти, як швидка подача або заплановане заздалегідь попереднє замовлення), і клас авто. Ви також можете скористатися однією з додаткових послуг: перевезти тварину, передати посилку, попросити допомогу на дорозі. Всі ці функції будуть автоматично додані до тарифу.

Викликаючи таксі в Одесі онлайн, ви можете бути впевнені в якості наших послуг. Наші пасажири використовують усі переваги Таксі 808:

  • Доступний низький тариф на поїздки
  • Опрацьований найкращий маршрут
  • Оперативна подача таксі за адресою
  • Комфорт і безпека під час пересування
  • Повідомлення з даними водія в sms
  • Можливість оформити замовлення на певний час

Більш того, наші клієнти можуть самі розрахувати вартість поїздки, враховуючи всі додаткові послуги та виїзди за місто.

Онлайн замовлення має свої переваги

Онлайн замовлення таксі в Одесі може істотно заощадити ваш час. Вам не доведеться спілкуватися із диспетчером і приймати дзвінки, а значить ви можете оформити виклик машини в будь-якій ситуації: на роботі, з дому, з галасливого кафе або клубу, під час наради або не маючи грошей на рахунку, тільки підключення до wi-fi мережі .

Одразу після оформлення замовлення вам буде доступний статус пошуку машини, час подачі за адресою і остаточна вартість поїздки з урахуванням усіх ваших побажань. Вже сьогодні ви можете замовити таксі онлайн в Одесі або околицях міста. Наші досвідчені водії докладуть усіх зусиль, щоб ви оперативно дісталися за потрібною адресою, навіть у годину пік, коли місто стоїть у заторах.

Служба 808 — ваш надійний помічник, завдяки якому ви можете знайти машину таксі в Одесі недорого і зручним для вас способом: через онлайн форму або за номером, вказаним на сайті.

Круглосуточное
обслуживание

Оперативность и
мобильность

Высокая
квалификация
водителей

Прозрачное
ценообразования