fbpx

дзвінки з мобільного

БЕЗКОШТОВНІ

завантажити застосунок:

I ЗАМОВЛЕННЯ ТАКСІ ОНЛАЙН У КИЄВІ

Оформити замовлення таксі на нашому сайті – це відмінна можливість викликати машину або дізнатися вартість поїздки, не чекаючи дзвінка від оператора. Така послуга може бути особливо актуальною, якщо ви перебуваєте на зустрічі, в шумному оточенні або просто хочете заощадити свій час.

Скористайтеся нашою формою і введіть деталі бажаної поїздки: адресу подачі і прибуття, попереднє замовлення або швидка подача, клас і розмір автомобіля, при необхідності додайте додаткові послуги. Наші оператори миттєво оброблять ваше замовлення і через кілька хвилин вишлютьсмс-повідомлення з деталями поїздки.

Крім того, ви можете завантажити додаток в GooglePlay  або AppStore і замовити таксі з вашого мобільного. Встановивши програму на свій телефон, вам необхідно всього один раз пройти коротку реєстрацію та внести свої дані. Надалі ви зможете замовити таксі в Києві всього за кілька хвилин.

При виклику таксі у Києві і області онлайн вам, як і раніше, доступні всі переваги служби 808, а саме:

  • Найдешевший тариф таксі
  • Оптимальний маршрут
  • Швидка подача автомобіля
  • Безпечна і комфортна поїздка
  • Смс-повідомлення з даними водія
  • Можливість зробити замовлення на певний час
  • Самостійний розрахунок вартості поїздки

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН ЗАМОВЛЕННЯ

Можливість оформити онлайн замовлення таксі в Києві – це суттєва економія вашого часу, відсутність необхідності спілкуватися з оператором і відповідати на дзвінки. Це особливо важливо, якщо у вас проходить зустріч, ви перебуваєте в шумному місці або вирішили тихенько «вислизнути» з невдалого побачення.

На сайті ви можете замовити таксі онлайн в Києві або Київській області, оперативно дізнатися про наявність вільних машин, часу подачі і вартості поїздки. Ми зробимо все можливе, щоб ви швидко і безпечно дісталися до місця призначення, незважаючи на дорожній трафік.

Служба 808 – ваш надійний партнер, що надає можливість знайти таксі в Києві недорого онлайн або за номером телефону.

Круглосуточное
обслуживание

Оперативность и
мобильность

Высокая
квалификация
водителей

Прозрачное
ценообразования